درباره ما

شرکت مهندسی طراحان نوین مدار با مسئولیت محدود در سال 1378 فعالیت خود را رسما آغاز کرد . هدف شرکت در همان سالهای نخست طراحی و تولید محصولات با کیفیت و مدرن در زمینه دستگاه های اندازه گیری الکترونیک همراه با نو آوری در عرصه تکنولوژی بود.
تو لیدات ارائه شده این شرکت از سالهای گذشته تا کنون شامل انواع اسیلوسکوپهای دیجیتال رومیزی- کارت اسیلوسکوپ-فانکشن ژنراتور دیجیتال- کارتهای مبدل آنالوگ به دیجیتال – انواع پروگرامر آی سی- انواع پروگرامر های خودرویی(جهت تعمیر و برنامه ریزی ایسیو) و ….بوده است.
محصولات تولید شده این شرکت با برند TNM در مراکز مهم دانشگاهی- صنعتی- تحقیقاتی و تولیدی داخل کشور مورد استفاده قرار گرفته و در سالیان اخیر به کشور های ترکمنستان- فیلیپین- چین- ترکیه – مصر –اوکراین-روسیه- آلمان-برزیل و… صادر شده است.

در نسخه جدید 10.42 آپشنهای نرم افزاری جدید قابل خریداری اضافه شده اند. برای دریافت لیست این آپشنها اینجا کلیک کنید
نحوه خرید آپشن: از منوی راهنمای برنامه ایسیوکیت نسخه 10.41 به بالا گزینه درباره محصول را انتخاب کرده و سپس دکمه وسطی Enter License Code رامطابق تصویر زیر میزنید. پنجره ای مطابق تصویر سمت چپ باز میشود کد درخواست شما در بالای صفحه نمایش داده میشود. خود کد یا عکس واضح از کد را به شماره موبایل 1205673-0902 با تلگرام یا واتس اپ به همراه تصویر فیش بانکی مبلغ آپشن درخواستی یا آپشنها (یک میلیون و ششصد هزار تومان برای آپشن شماره 1 و سیصد هزار تومان برای آپشن شماره 2) به شماره حساب بانک ملت شماره 9004-9192-3374-6104 به نام مجید مسیبی به همراه شماره آپشن درخواستی ارسال کنید.(شماره 1 برای آپشن مشابه کامبی لودر و شماره 2 برای ایپرام BSI)