قرار گرفتن صفحات مرتبط با پروگرامرمدل 5000 در صدر جستجوی گوگل

قرار گرفتن صفحات مرتبط با پروگرامرمدل 5000 در صدر جستجوی گوگل

بعد از چند سال صادرات پروگرامر 5000 و فعالیت در بازارهای خارجی اکنون مفتخریم که  جستجوی در گوگل برای پروگرامر ناند و یا پروگرامر یونیورسال آی سی ( به زبان انگلیسی)  ، صفحات مربوط به فروش یا معرفی مدل 5000 شرکت طراحان نوین مدار را از میان ده ها برند و محصول بین المللی بعنوان اولین گزینه نمایش میدهد.

.این پروگرامر طراحی و ساخت کشور عزیزمان ایران بوده و مدارک و مستندات ثبت اختراع و  نرم افزار که سورس آن به رویت شورای عالی انفورماتیک رسیده در لینک  زیر پیوست شده است

http://www.tnmelectronics.com/Rights.html

لازم به ذکر است که بعلت تحریمهای ظالمانه  ما از هرگونه فروش مستقیم و یا تبلیغات “گوگل اد  ” محروم بوده ایم و تمام فروش ما از طریق واسطه ها مقیم در کشورهای مختلف است و محروم از چاپ نام کشورمان روی محصول بوده ایم.

شرکتهای بین المللی و عظیم رقیب ما برای قرار گیری در صدر جستجوها از انواع تبلیغات هزینه ای گوگل بطور ماهانه و بطور آزاد در تمام پایتختهای دنیا دفتر نمایندگی و تبلیغات دارند با اینحال کوشش شبانه روزی ما و قیمت مناسب محصول در کنار کارایی مناسب آن باعث شده در این رقابت غیر منصفانه تا حدی به جایگاه خودمان دست پیدا کنیم.

ضمنا برای اینکه جستجوی گوگل منطقه ای نباشد ما از پروک-سی کشور انگلیس استفاده کردیم و البته جستجو با آدرس آی پی کشورهای دیگر غربی نیز مشابه همین نتیجه را میدهد. تاریخ جستجو 2016/28/6 میباشد.

و دو جستجو با عنوان

Nand Programmerو Universal IC programmer  انجام شده که عکس نتیجه آن در اینجا پیوست شده است.

http://www.tnmelectronics.com/downloads/GoogleNand.jpg

http://www.tnmelectronics.com/downloads/GoogleUniversal.jpg

نظرات

بد هیچ دیدگاهی.

پاسخی بنویسید

در نسخه جدید 10.42 آپشنهای نرم افزاری جدید قابل خریداری اضافه شده اند. برای دریافت لیست این آپشنها اینجا کلیک کنید
نحوه خرید آپشن: از منوی راهنمای برنامه ایسیوکیت نسخه 10.41 به بالا گزینه درباره محصول را انتخاب کرده و سپس دکمه وسطی Enter License Code رامطابق تصویر زیر میزنید. پنجره ای مطابق تصویر سمت چپ باز میشود کد درخواست شما در بالای صفحه نمایش داده میشود. خود کد یا عکس واضح از کد را به شماره موبایل 1205673-0902 با تلگرام یا واتس اپ به همراه تصویر فیش بانکی مبلغ آپشن درخواستی یا آپشنها (یک میلیون و ششصد هزار تومان برای آپشن شماره 1 و سیصد هزار تومان برای آپشن شماره 2) به شماره حساب بانک ملت شماره 9004-9192-3374-6104 به نام مجید مسیبی به همراه شماره آپشن درخواستی ارسال کنید.(شماره 1 برای آپشن مشابه کامبی لودر و شماره 2 برای ایپرام BSI)