صفحه اصلیاخباردانلودهاخریدتماسenglishenglish

ارائه مدل 5000 با کابینت جدید

از ابتدای آبان ماه 93 کابینت بیرونی مدل 5000 تغییر میکند. تفاوت ظاهری بوده از نظر مدارات داخلی و  کیفیت و قیمت  هیچ تفاوتی ندارد.

 

 گواهی های  فنی و قانونی محصولات

گواهی  فنی و حقوقی چند محصول موجود در بازار  ما را از  اینجا دریافت کنید.

 

ارائه مدل ارزان قیمت پروگرامر +2000 به نام TNM2000E

از ابتدای تیر ماه 92 برای کسانی که نیاز به پروگرامر ارزان قیمت تری نسبت به مدل +2000 داشته باشند مدل 2000Eبرای کاربردهای تعمیراتی ساده ارائه میشود . این مدل قادر به پروگرام یکسری آی سی های تخصصی نبوده و آی سی های فلش 56 پایه و  ناند  را پشتیبانی نمیکند اما برای بسیاری از رشته های تعمیراتی و تعمیر کاران نیمه حرفه ای جوابگو است. این مدل  با دو نوع سوکت زیف ارائه میشود سوکت چینی که مناسب برای کسانی است که آی سی های 40و 48 پایه  روی تبدیل استفاده نمیکنند با قیمت 305.000 تومان و سوکت تایوانی با کارکرد تضمینی به قیمت 350.000 تومان که نمونه سوکت تایوانی در صورت نیاز مشتری به قطعات پیشرفته تر ، با دریافت هزینه ارتقاء ، قابل تبدیل به مدل  +2000 میباشد. مشخصات ظاهری  و بسته بندی و نرم افزار این مدل شبیه  مدل +2000 است  تنها رنگ سوکت های چینی سبز رنگ می باشد.

لیست قطعات قابل پشتیبانی این مدل  را از  اینجا دریافت کنید

 

اضافه شدن درایور ویندوز 8 - 64 بیتی برای پروگرامر

نحوه نصب درایور برای ویندوز 8 از نوع 64 بیتی را از  اینجا  دریافت کنید. 

 

اضافه شدن دیاگ به پروگرامر مدل خودرویی (ایسیو کیت)  (مرداد 91)

دیاگ و تعریف سوئیچ انواع  خودروهای ایران خودرو - سایپا -زامیاد به پروگرامرهای خودرویی مدل 5000 و 5000A اضافه شد. مشتریان قبلی  این دو مدل پروگرامر نیز میتوانند از   اینجا بطور رایگان این نرم افزار را دریافت کنند. 

دارندگان پروگرامر 5000 معمولی (غیر خودرویی) نیز میتوانند با ارسال دستگاه خود برد دیاگ را به پروگرامر های خود اضافه کنند.

اضافه شدن پروگرامر  5000 مدل خودرویی ( ایسیوکیت + کابل  Flashit) به محصولات  (اردیبهشت 91)

پروگرامر 5000 مدل خودرویی ، کاملترین پروگرامر موجود در ایران در زمینه  تعمیرات برق و خودرو در ایران میباشد. این دستگاه شامل  امکانات یک پروگرامر مدل 5000 این شرکت که برای قطعات خودرو بهینه شده است بعلاوه رابط مخصوص پروگرام انواع فلش و اییپرام ایسیو بدون نیاز به در آوردن قطعه از روی برد می باشد. این روش ( جیتگ کردن ایسیو )برای اولین بار توسط شرکت TNM در ایران ارائه میشود و  نتیجه این حالت دقیقا مشابه خارج کردن آی سی های فلش از روی برد است .

این مدل همچنین دارای یک کانکتور OBD میباشد که برای فلش کردن و دانلود وتبدیل ایسیو استفاده میشود. تفاوت این تبدیل کننده ایسیو  با سایر تبدیل کننده های داخلی  در سرعت حداقل دو برابری دانلود و  تبدیل ( دانلود زیمنس در 3.5 دقیقه , S2000 در 2 دقیقه ) و انواع تبدیلهای جدید میباشد که اولین بار توسط شرکت TNM  ارائه میشود مانند تبدیل انواع S2000 و ایسیوهای 2 سنسوره و تک سنسوره PL4 و Me7.4.5 به یکدیگر.

مدل پیشرفته این دستگاه (مدل A)  برای اولین بار قادر به پروگرام و خواندن اییپرام ایسیو از راه کابل دیاگ است و برای اولین بار در ایران تبدیل انواع زیمنس به یکدیگر بدون باز کردن ایسیو که تنها توسط سازنده ایسیو  انجام پذیر است را انجام میدهد.

مشخصات دقیق این محصول جدید را از  اینجا ببینید.

اضافه شدن پروگرامر یونیورسال مدل 5000 به محصولات  TNM (شهریور 90)

بعد از ارائه موفقیت آمیز پروگرامرهای  +100 ، +1000 و +2000 در 8 سال گذشته ، پروگرامر جدید TNM بنام TNM-5000  به بازار عرضه شد.  مدل +2000 در 5 سال گذشته پرفروشترین پروگرامر یونیورسال بازار ایران بوده است . با پیشرفت تکنولوژی و ورود قطعات الکترونیک جدید ، نیاز به پروگرامر قویتری احساس شد که بتواند نیازهای بخش حرفه ای تری از بازار را پوشش دهد و  نتیجه محصول جدیدی شد که در عین حفظ سادگی مدل +2000 و سازگار بودن با نرم افزارها و تبدیلهای  قدیمی  مدل +2000 ، بتواند عنوان سریعترین پروگرامر یونیورسال دنیا را در زمان ارائه خود داشته باشد . پروگرامر TNM-5000 با استفاده از باس  USB2-HighSpeed  و استفاده از پردازنده اختصاصی Core طراحی شده برای آن با سرعت انتقال داده 10 مگابیت در ثانیه برای فلشهای سریال و 8 مگابایت در ثانیه برای فلشهای ناند ، از سریعترین پروگرامر های موجود حداقل 150 درصد سریعتر است و در عین حال با قیمتی به مراتب کمتر از نمونه های مشابه ارائه میشود.

 ارائه نسخه جدید برنامه پروگرامرهای TNM (شهریور 90)

نسخه جدید  برنامه پروگرامرهای TNM در صفحه دانلود سایت قرار گرفت . نرم افزار جدید علاوه بر پشتیبانی مدل جدید 5000 و قطعات جدید برای مدل 2000، دارای حالت چندزبانه و قابلیت drag and drop و گزینه های جدید برای ویرایش بافر و قابلیت پروگرام مجزای eeprom میکروها میباشد.

اضافه شدن قابلیت های جدید به نرم افزار DSLR800 و پروگرامر ناند (25 دی 89)

در نسخه جدید 3.4 نرم افزار اسکوپ DSLR800 قابلیت فرمانگیری با صدای کاربر اضافه شده که  در موقعیکه دو دست کاربر مشغول میباشد با فرمان صوتی میتوانید از اسیلوسکوپ استفاده کنید. همچنین سرعت نمایش در زومهای بالای 200 تا چندبرابر افزایش یافته و قابلیت زوم تا 1000 برابر به این محصول اضافه شده است. قابلیت جالب دیگر ، جستجوی سریع است که با کلیک همراه با نگه داشتن دکمه کنترل میتوان به سرعت در حافظه به  محلهای سیگنال پرید.  لیست تغییرات را در فایل history موجود در فایل زیپ نصب میتوانید ببینید و لیست سریعی از فرامین جدید در منوی Help/Hotkey & Mouse  بعد از نصب قابل دسترسی است .

به پروگرامر +Nand نیز استاندارد جدید ONFI اضافه شده است که برای فلشهای ناند غیر سامسونگ امکان تشخیص خودکار و پروگرام آی سی های جدید بدون نیاز به اضافه شدن در لیست را میدهد. در این استاندارد تمام مشخصات فنی آی سی در داخل خود آی سی ذخیره شده است و پروگرامر ناند با خواندن این اطلاعات قطعه را شناسایی و بروی آن عمل میکند. ضمنا الگوریتم خواندن آی سی های MLC نیز بسیار بهینه شده و میزان خطا به یکدهم کاهش پیدا کرده است.

اضافه شدن قابلیت شناسایی خودکار برای تمام فلشهای 40 پایه در مدل 2000 (26 شهریور 89)

از نسخه 7.22 پروگرامر مدل +2000 قادر به شناسایی خودکار آی سی های فلش 40 پایه TSOP (که معمولا در بیوس لپتاپ استفاده میشود ) میباشد.

اضافه شدن پروژه های آموزشی  ( 23 شهریور 89)

چندین پروژه آموزشی و برنامه کاربردی به همراه سورس  در بخش مطالب آموزشی اضافه شد.

اضافه شدن بخش مطالب آموزشی به سایت ( 26 تیر 89)

در این بخش جدید مطالب مفیدی در مورد الکترونیک ، طراحی مدار  ، پروگرامر و اسیلوسکوپ قرار داده شده است.

پشتیبانی آی سی های فلش 56 پایه برای مدل 2000 (10 تیر 89)

آی سی های فلش 56 پایه تا حجم 1 گیگابیت از طریق آداپتور جدید TSOP56 به لیست مدل +2000 اضافه شدند.

اضافه شدن دفترچه راهنمای فارسی (فایل PDF) برای پروگرامر ها (اردیبهشت 89)

این فایل راهنما هم از صفحه دانلود سایت به نام   Manual.pdf و هم  از منوی  Help/Help نسخه های جدید نرم افزار قابل دسترسی است و شامل نکات مفیدی برای کاربران می باشد.

اضافه شدن همه آی سی های سری XMEGA به مدل 2000 (چهار اردیبهشت 89)

اضافه شدن ARM7 از شرکت ATMEL به مدل 2000  (چهارده فروردین 89)

ارائه کارتهای جدید اسیلوسکوپ چند منظوره DSLR800 (چهارده فروردین 89)

مشخصات دقیق این اسیلوسکوپ  جدید را از ابنجا ببینید.

پشتیبانی ویندوز 7 (32 و 64 بیت) برای پروگرامرها و کارتهای اسکوپ دو کاناله (بهمن 88)

 اخبار سایت
صفحه اصلیاخباردانلودهاخریدتماسenglishenglish
انواع تجهیزات آزمایشگاهی الکترونیک
TNM ELECTRONICS
طراحان نوین مدار